سیسکو CISCO ASA

Cisco ASA چیست؟

 

ما می خواستیم اطلاعاتی را برای کمک به پاسخ به برخی از سوالات متداول ارائه دهیم. Cisco ASA موضوعی است که بسیاری از کاربران در مورد آن سوال دارند ، بنابراین در اینجا خلاصه ای مختصر با لیستی از منابع است که می توانید هر زمان و هر طور که دوست دارید مشاهده کنید.

در تلاش برای ارائه مجموعه ای از اطلاعات ارزشمند ، ما چندین سوال اساسی راجع به انواع تجهیزات و محصولات را مشاهده کرده ایم. این شامل بسیاری از محصولات Cisco مانند Cisco ASA است. با توجه به این موضوع ، ما می خواهیم اطلاعاتی را برای کمک به پاسخ به برخی از این سوالات ارائه دهیم.

 

Cisco ASA موضوعی است که بسیاری از کاربران در مورد آن سوال دارند ، بنابراین در اینجا خلاصه ای مختصر با لیستی از منابع است که می توانید هر زمان و هر طور که دوست دارید مشاهده کنید.

 

بیایید شروع کنیم.

Cisco ASA چیست؟

بسیاری از مردم می پرسند ASA چیست و چه معنایی دارد؟

 

ASA در Cisco ASA مخفف Adaptive Security Appliance است.

به طور خلاصه ، Cisco ASA یک دستگاه امنیتی است که ترکیبی از فایروال ، آنتی ویروس ، جلوگیری از نفوذ و قابلیت های شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. این برنامه از تهدیدهای پیشگیرانه دفاع می کند که حملات را قبل از گسترش آنها در شبکه متوقف می کند.

ASA از این نظر ارزشمند و قابل انعطاف است که می تواند به عنوان یک راه حل امنیتی برای شبکه های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گیرد.

 

سری Cisco ASA 5500 پیگیری سیسکو از فایروال سری Cisco PIX 500 است. با این حال ، ASA فقط یک فایروال سخت افزاری خالص نیست. Cisco ASA یک دستگاه امنیتی است که ترکیبی از فایروال ، آنتی ویروس ، جلوگیری از نفوذ و قابلیت های شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. این برنامه از تهدیدهای پیشگیرانه دفاع می کند که حملات را قبل از گسترش آنها در شبکه متوقف می کند. بنابراین ، فایروال سیسکو ASA ، به اصطلاح ، کل بسته است.

 

علاوه بر اینکه فایروال است ، Cisco ASA می تواند موارد زیر و بیشتر را انجام دهد:

آنتی ویروس

ضد اسپم

موتور IDS/IPS

دستگاه VPN

دستگاه SSL

بازرسی محتوا

سیسکو ASA طیف گسترده ای از ویژگی ها را به همراه دارد

با استفاده از ماژول های اضافی که ویژگی های متنوعی را ارائه می دهند ، می توانید عملکرد امنیتی بیشتری را نیز بدست آورید. فایروال Cisco ASA یکی از بزرگترین سهم بازار را در بازار لوازم خانگی فایروال سخت افزار به همراه Juniper Netscreen ، Checkpoint ، SonicWall ، WatchGuard و غیره دارد.

 

سری ASA 5500 دارای مدل های زیر است:

سیسکو ASA 5505

سیسکو ASA 5510

سیسکو ASA 5520

سیسکو ASA 5525-X

سیسکو ASA 5540

سیسکو ASA 5550

سیسکو ASA 5580-20

سیسکو ASA 5580-40

منابع ASA سیسکو

هنگام نگاه کردن به اینترنت ، سوالات متداولی وجود دارد که مردم در مورد Cisco ASA می پرسند.

 

به عنوان مثال ، Cisco ASA چیست؟ (که ما فقط در بالا پاسخ دادیم).

 

برخی از افراد به دنبال اطلاعاتی هستند تا به آنها در استفاده بهتر از Cisco ASA خود کمک کنند. گاهی اوقات مردم فقط به دنبال آموزش مختصر هستند.

Cisco ASA: تعمیر و نگهداری پایان محصول و پشتیبانی از محصول

پشتیبانی از محصول: Cisco ASA وقتی صحبت از سخت افزار شبکه می شود ، داشتن عملکرد و قابلیت اطمینان در طول چرخه عمر محصولات مهم است. برای کسانی که ممکن است از سخت افزار Cisco ASA استفاده کنند ، ممکن است نگرانی هایی در مورد مدلهایی وجود داشته باشد که ممکن است اعلانات پایان عمر (EOL) یا پایان پشتیبانی (EOS) داشته باشند. باعث ایجاد برخی سالات می شود.

 

اگر سیسکو ASA من کار خود را به خوبی انجام می دهد ، چه؟

اگر نمی خواهم / نیازی به ارتقا ندارم؟

چه نوع حمایتی در دسترس است؟

اگر دستگاه های Cisco ASA شما هنوز کار خود را به طور م effectivelyثر و قابل اعتماد انجام می دهند ، ممکن است تعجب کنید که چرا باید جدیدترین و بهترین مدل را ارتقا یا خریداری کنید؟ اگر مدلهای جدیدتر از آنچه شما نیاز دارید بیشتر باشد؟ شاید شما نمی خواهید در حال حاضر پول را برای ارتقاء هزینه کنید و ترجیح می دهید از پول خود برای چیزهای دیگر استفاده کنید. خوشبختانه گزینه های قابل اعتمادی برای افرادی که در این شرایط هستند وجود دارد.

تعمیر و نگهداری تجهیزات پیری سیسکو

هنگامی که پشتیبانی OEM دیگر در دسترس نیست یا دیگر گزینه ای مناسب نیست ، گزینه های مقرون به صرفه تعمیر و نگهداری شخص ثالث (TPM) برای Cisco ASA و سایر سخت افزارهای شبکه موجود است. در حقیقت ، مردم می توانند از پشتیبانی سخت افزاری برای این نوع سخت افزار در حالی که شصت درصد از قیمت پشتیبانی OEM برخوردار هستند ، برخوردار شوند.

جهت دریافت قیمت لایسنس License ASA و قیمت فایروال های سیسکو با شماره های 88864217-021 و 88864223-021 تماس حاصل فرمایید

به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *