فایروال

فایروال سیسکو یک تجهیز امنیت شبکه است که بر روی ترافیک ورودی و خروجی شبکه نظارت می کند و بر اساس مجموعه ای از قوانین امنیتی، تصمیم می گیرد که کدام ترافیک ها را مسدود کرده و به کداد ترافیک ها اجازه عبور دهد. از آنجا که فایروال سیسکو به افزایش امنیت شما تا حد زیادی کمک می کند، یک ابزار مهم پیشگیری می باشد، حتی اگر نرم افزار امنیت اینترنت خوبی نصب شده باشد، در هر رایانه ای مورد نیاز است.

تقریبا برای حدود 25 سال، فایروال نقش اول را در برقراری امنیت شبکه ایفا می کرده است. فایروال می تواند سخت افزار، نرم افزار و یا هر دوی آنها باشد.

 

مزایا

  1. حفظ ارزش و اهرم کردن سرمایه گذاری های موجود سازمان با سیسکو.
  2. اجرای سیاستهای امنیتی با نقاط کنترلی بیشتر.
  3. حفاظت از کاربران در هر نقطه از شبکه.
  4. توسعه توانایی ها و ظرفیتهای تجهیزات شبکه برای امنیت بهتر و یکپارچه تر.
  5. بدست آوردن یکپارچگی در تجهیزات برای zero trust

کنترل های امنیتی World Class:

امروزه تهدیدها و شبکه ها پیچیده تر شده اند. تعداد بسیار کمی از سازمان ها، منابعی برای مقابله با این تهدیدات رو به رشد در اختیار دارند. از آنجا که تهدیدها و شبکه ها پیچیده تر می شوند، داشتن ابزارهایی برای محافظت از داده ها، برنامه ها و شبکه ها، ضروری می باشد. Cisco NGFW قدرت و انعطاف پذیری لازم برای مقابله در برابر تهدیدات را دارد. در این نسل از فایروال سیسکو ، یک افزایش عملکرد 3 برابری خارق العاده نسبت به دستگاه های نسل های قبلی و همچنین سخت افزاری منحصر به فرد ارائه شده است.

فهرست