PRTG لایسنس

درباره مانیتور شبکه PRTG

 PRTG، راه حل نظارتی  همه جانبه

اجازه دهید با بیان اینکه PRTG چیست و چه کاری می تواند انجام دهد، شروع کنیم. اول از همه، این یک راه حل نظارت بر شبکه مبتنی بر فضای ابری است. این برای مشاغل در هر اندازه پاسخگو است و با ویندوز 10سازگار است. ویژگی های اولیه شامل نظارت بر پهنای باند، هشدارها، انتشار داده ها، پشتیبانی سفارشی سازی و گزارش است. PRTG کل زیرساخت فناوری اطلاعات شما را نظارت می‌کند و همه فناوری‌های مهم پشتیبانی می‌شوند، مانند: SNMP، WMI و شمارنده‌های عملکرد ویندوز، SSH، تجزیه و تحلیل ترافیک با استفاده از پروتکل‌های جریان یا sniffing بسته، درخواست‌های HTTP، API‌های REST که XML یا JSON، پینگ، SQL و … علاوه بر کارهایی که PRTG می تواند به خوبی انجام دهد، پیکربندی آن  بسیار آسان است. این در نهایت آن را به ابزاری برای “نظارت بر همه چیز” تبدیل می کند.

می توانید بگویید PRTG سندرم کمک کننده دارد. این به کاربران کمک می کند دستگاه ها، ترافیک شبکه و برنامه ها را نظارت کنند. این به طور خاص به مدیران و کارکنان فنی کمک می کند تا قطعی شبکه را نظارت کنند، اتصالات شبکه را تجزیه و تحلیل کنند، کیفیت شبکه را نظارت کنند، و با توافقات سطح خدمات مطابقت کنند. حتی می‌تواند به شما کمک کند چیزهایی را که نمی‌دانید دوست دارید نظارت کنید نظارت کنید. مانند تولید برق سیستم PV در پشت بام شرکت شما.

عملی بودن در درجه اول اهمیت قرار دارد. PRTG به مدیران فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا با استفاده از یک کنسول، زمان بالا و پایین رفتن یک دستگاه یا کل شبکه را کنترل کنند. یک داشبورد قابل تنظیم عملکرد شبکه و اطلاعات وضعیت را در زمان واقعی برای همه دستگاه ها نمایش می دهد. مدیران می‌توانند به‌روزرسانی‌ها را از راه دور ارسال کنند یا برنامه‌های جدید را با استفاده از یک کنسول اصلی در سراسر دستگاه‌ها نصب کنند. قابلیت PRTG برای نظارت توزیع شده به این معنی است که شما می توانید شبکه ها را در مکان های مختلف و شبکه های جدا شده در شرکت خود را با PRTG Remote Probes نظارت کنید. می توانید از پروب های راه دور برای نظارت بر LAN خود با نسخه میزبانی شده PRTG و دریافت نمای کلی در یک نصب هسته مرکزی PRTG استفاده کنید. همچنین می توانید از پروب های راه دور برای توزیع بار نظارت استفاده کنید.

هر مجوز PRTG از تعداد نامحدودی کاربر پشتیبانی می کند و همه ویژگی ها را شامل می شود. دستیار مجوز ما به شما کمک می کند تا مجوز کامل را بر اساس تعداد دستگاه ها و برنامه های خود پیدا کنید.

شرکت امن شبکه گستر تات در زمینه راه اندازی این نرم افزار مانیتورینگ می تواند به سازمان شما کمک کند، در صورتی که سوالی دارید با تماس بگیرید

همچنین اگر نیاز به لایسنس PRTG دارید می توانید از واحد فروش شرکت ما استعلام قیمت بگیرید.