Cisco Meeting Server چیست؟

257633 e1634629071484

Cisco Meeting Server چیست؟

 

به این فکر کنید که چند بار در جلسه ای حضور داشته اید که سیستم های ویدئویی ، صوتی و وب کنفرانس با هم متفاوت بوده است. چند بار است که شروع جلسه با سیستم های مختلف برای برقراری ارتباط تلف شده است ، افرادی که قادر به شماره گیری یا اشتراک گذاری محتوا به طور موثر نیستند. با استفاده از Cisco Meeting Server ، این مشکلات دیگر مربوط به گذشته است.

AW11495 1030x687 1

سرور جلسه سیسکو یا  Cisco Meeting Server با ایجاد ارتباط ویدیویی ، صوتی و وب در یک بستر ساده برای استفاده ، همکاری تیمی را متحول کرده است. می توانید از نرم افزار خود سیسکو یا شرکت های دیگر ، یا Cisco Jabber ، مرورگر سازگار با WebRTC یا Skype for Business استفاده کنید.

جلسات می توانند به راحتی مقیاس پذیر شوند و به تعدادی از شرکت کنندگان اجازه می دهد تا با استفاده از پهنای باند بهینه شده هزینه را کاهش دهند.

 

ویژگی ها و مزایا

1627466180352
قابلیت همکاری

همکاری آسان تر می شود و پیوستن به جلسات ساده تر می شود زیرا کاربران می توانند دستگاه و برنامه ای را که با آن متصل می شوند انتخاب کنند. از هر کدام از راههای ارائه شده می توانند استفاده کنند، مانند نرم افزار مخصوص سیسکو یا هر شرکت دیگر، Cisco Jabber ، برنامه Cisco Meeting (از طریق مرورگر سازگار با WebRTC) یا Skype for Businessیا Office 365 را در لپ تاپ ،تبلت  یا تلفن همراه، می تواند از هر کجا ، در هر دستگاه ، در هر زمان در جلسات شرکت کنند.

کنترل کاربر نهایی

کنترل کاربر افزایش می یابد زیرا آنها می توانند فضاهای خود را با برنامه Cisco Meeting ایجاد و ویرایش کنند و همچنین جلسات خود را (مشاهده لیست شرکت کنندگان ، بی صدا کردن و حذف شرکت کنندگان ، شروع و توقف ضبط و غیره) با CMS افزایش دهند.

مقیاس پذیری بالا

حداکثر تا 500 شرکت کننده را پشتیبانی می کند و می تواند در مکان هایی که مقیاس بزرگتر مورد نیاز است ، کش شود. سرورهای جداگانه را می توان تنظیم کرد تا با تغییر فزاینده کیفیت شرکت کنندگان فعلی ، شرکت کنندگان بیشتری بتوانند به جلسات بپیوندند. در پیاده سازی های بزرگتر با کلاستر و ایجاد افزونگی تعداد شرکت کنندگان بیشتری را پشتیبانی کرد.

توزیع جغرافیایی با بهینه سازی پهنای باند

ضمن کاهش هزینه های پهنای باند ، تجربه کاربر را در کنفرانس های ویدیویی بزرگتر حفظ می کند.

امنیت

جلسه کاملا امن برگزار می شود، زیرا سرور Cisco Meeting از فناوری “Clean Slate” و چرخه عمر توسعه امن استفاده می کند. با استانداردهای  (FIPS) ، Joint Test Test Interoperability Test (JITC) و گواهینامه های معیارهای متداول ، Cisco Meeting Server به بهترین مدل های امنیتی مجهز است.

1615289672782 1

یک راه حل یکپارچه

با پشتیبانی از همه استانداردهای اصلی ویدئو در یک راه حل و بهینه سازی بدون در نظر گرفتن فناوری یا دستگاه زمینه ای ، Cisco Meeting Server با کاهش پیچیدگی و هزینه پیاده سازی ، تجربه کاربری ثابتی را برای به اشتراک گذاری صدا ، تصویر و محتوا ارائه می دهد.

سهولت استفاده

با دعوت از شرکت کنندگان برای جلسه ، فقط با ارسال لینک با سایر همکاران و مشتریان ارتباط زنده ایجاد کنید.

 

هزینه راه اندازی سرویس CMS

ما در شرکت امن شبکه گستر تات بهترین قیمت راه اندازی CMS را به شما پیشنهاد می دهیم، اگر تمایل دارید از هزینه راه اندازی، پشتیبانی و تهیه لایسنس CMS  مطلع شوید می توانید از راههای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

ادمین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *